19 жовтня 2017р. у Лекційної залі міської бібліотеки м. Дніпро відбулась лекція канд. філос. наук Чернової Л. Є., Голови Правління ГО «Відкрите Знання» на тему: «Майбутнє, в якому ми живемо». На перше у цьому сезоні (2017/2018) засіданні Лекторію «Світ науки» зібралось багато студентів та викладачів коледжів, вузів та мешканців міста.  За допомогою цікавої презентації з відео були розглянути питання:

 1. Що збулось з прогнозів футурологів вчених та письменників, зроблених ще в далекі 50-70рр. і потім в 80-90рр. ХХ сторіччя? 2. Що не збулось але ще має шанси збутися? Які нові прогнози роблять вчені зараз? Що це означає для кожного з нас?Які життєві стратегії можна робити з цього?
 2. Яка вона людина майбутнього?
 3. Якщо майбутнє наступило, то нові люди є серед нас?

Слухачі мали можливість  висказати свої версії майбутнього та відгуки на запропонований лектором матеріал. Обговорення жваво продовжувалось і після закінчення лекції, значить тема  й її розкриття  пробудило творчу енергію та думки, мета лекції була досягнута за що дякуємо лектору та організаторам Лекторію ГО «Відкрите Знання», керівництву та адміністрації міської бібліотеки у лице Шелест Наталі та Голові Ради молодих вчених ПДАБА Єлисєєвій Марині.

З презентацією лекції можна ознайомитись перейшовши за посиланням: drive.google.com/…/1Xpn3Wdb0b…/view

Видеоверсию лекции можно посмотреть зайдя на посилання https://youtu.be/_s3hOqSaygk

 • Аудитория
  Аудитория
 • Векторы развития
  Векторы развития
 • Итак
  Итак
 • Перед началом
  Перед началом
 • Экран
  Экран

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation