19 квітня 2018р. в Освітньому HUB «Світ науки» відбулася довгоочікувана зустріч інженерів-конструкторів КБ «Південне» з молодими ученими, учнями шкіл, студентами коледжів та професійно-технічних училищ м. Дніпро,а також вихованцями гуртків та центрів науково-технічної творчості позашкільної освіти, які приїхали разом зі своїми педагогами та батьками зі всіх самих віддалених районів міста. Зал центральної міської бібліотеки був переповнений (дякуємо управлінню по роботі з молоддю, національно-патріотичного виховання,позашкільної освіти та спорту Департаменту гуманітарної політики міської Ради за організаційну та інформаційну підтримку та нашим партнерам з ради молодих івчених ДВНЗ ПДАБА та міської бібліотеки). Вік слухачів коливався від 10 до 80 років. Тому завдання  перед лектором, Позднишевим Миколою Олеговичом, інженер-конструктором, керівником науково-виробничого комітету Ради молодих спеціалістів ДП «КБ «Південне» було нелегким, але він ввідмінно з ним впоровся.

У доступній та цікавій формі він продемонстрував історію, сьогодення та можливе  майбутнє, перспективи ракетно-космічної техніки на наступні 50-100 років. Півтори години пройшли непомітно. Тому сприяв постійний діалог з залом, питання, включення аудиторії та їх знань і досвіду з предмету розповіді у обговорення теми.

Микола Олегович розповів про вклад НВК «Південмаш» та ДП «КБ «Південне» ім. Янгеля у розвиток космічної галузі в Україні та досягнення, якими можна пишатися (програма «Морський старт» та інші), поділився над якими проблемами зараз працює світова спільноти та КБ «Південне», і запросив аудиторію приєднуватися до такої захоплюючої, амбітної та корисної для всього людства справи:  досліджень з створення ракетно-космічної техніки та космічних експедицій. Слухачів зацікавило де можна отримати відповідну освіту і на це також були дані відповіді. Цікавість та захоплення визвав макет ракети «Zenit», з якою кожен зміг сфотографуватися на згадку.

ГО «Відкрите знання» дякує керівництву КБ «Південне» та особисте Позднишеву Миколаю Олеговичу за  високоякісну просвітницьку та виховну роботу. Маємо надію, що наша співпраця продовжиться.

Відеолекцію з Позднишевим Миколою Олеговичом можна подивитися за посиланням.

З презентацією можна ознайомитись перейшовши за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation