18 квітня в HUB “Світ науки” відбулось чергове засідання. Космічна тема з гумором, анімацією та відео розкрила лектор Дніпровського планетарію Людмила Олексіївна Марченко з захоплюючою розповіддю “ТОП-10 космічних місій” вона переносила слухачів в такі фантастичні далі, дійсне з космічною швидкістю, що публіка не хотіла довго повертатись до земних справ та розходитись. ЇЇ науково- реалістичну картину досліджень космосу .вдало доповнив Микола Позднишев, інженер-конструктор, голова науково-виробничного напрямку молодіжної організації ДП “КБ “Південного”, що поділився проблематикою: над чим працюють зараз наші земляки, як вони конкурують, а інколи співпрацюють з відомими світовими компаніями і чому Дніпро дійсне може по праву носити звання “Космічна столиця України”.. Допитливі слухачі хотіли знати все: і про професійний досвід і про особисте,.. Миколай -дійсне гарний приклад для молоді,що обирає свій шлях, на жаль молоді вчора було небагато. Маємо надію, що на наступної зустрічі буде більше.

Хто не зміг прийти вчора -у вас буде можливість подивиться відеозапис зустрічі завдяки реалізації проекту 121 Бюджету участі м. Дніпро (Департамент і енергоефективності та інновацій) на нашому освітньому каналі в вільному доступі, а презентацію виступу Марченко Л.О. на нашому сайті

Хто не зміг прийти вчора -у вас буде можливість подивиться відеозапис зустрічі завдяки реалізації проекту 121 Бюджету участі м. Дніпро (Департамент  енергоефективності та інновацій) на нашому освітньому каналі в вільному доступі, а презентацію виступу Марченко Л.О. дивиться тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation