20 червня  2019 завершився сезон  у Публічному  HUB «Світ науки».

З лекцію «Відповідальні батьки : що треба знати про свою дитину?» виступила доктор наук, професорка Дніпровського національного університету, пані Ілона Семенча.

 На базі теоретичного матеріалу, своїх розробок, з прикладами,  пані Ілона детально розповіла про особливості кожного вікового етапу становлення дитини, на що треба звертати увагу відповідальним батькам при розвитку характеру дитини, її навичок, індивідуальності та соціальних вмінь, розкрила  роль батьків як відповідальних дорослих,  поклик яких передавати життєвий досвід своїм дітям.

Її виступ доповнили наші гости.

Наталя Бужанська, психолог, Голова ГО «Альтернативний рух» розповіла про роботу з дітьми, у яких немає батьків, дітьми з домів – інтернатів та з випускниками дитячих будинків, а також про тренінги для вихователів цих закладів. Можна тільки віддавати пошану такім ініціативам та людям, що їх реалізують.

Волонтери ГО «Я маю право» при головному територіальному управлінні юстиції Дніпропетровської області розповіли присутнім про  можливості для батьків: «Податкова пільга» та «Муніципальна няня» меш відомі, ніж інші програми підтримки родин з дітьми та розказали як ними можна скористатися.

Відео зйомку вела Юлія Семініхіна.

Також ви можете подивитись презентації виступів пані Ілони Семенчи та пані Наталі Бужанської.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation