20 вересня 2018 в центральної міської бібліотеки Дніпра відбулося перше в новому сезоні засідання Публічного Відкритого ХАБу «Світ науки», де молодь та фахівці та публіка знайомиться  з авторськими розробками вчених нашого міста.

На цій зустрічі кандидат економічних наук, викладач економічного факультету Дніпровського національного університету ім. О. Гончара пані Карина Тростянська в рамках лекції «Репутація організації – шлях до успіху» познайомила зі своєю розробкою «Модель оцінювання репутаційного ризику підприємства» успішно апробовану на двох підприємствах м. Дніпро (банківська установа та торговельна велика мережа). Математична модель запропонована дослідницею (спів-авторка доктор наук, професор ДНУ Семенча Ілона) відкриває нові можливості профілактиці втрат репутації компаній через своєчасні управлінські рішення. Пані Карина відповіла на всі питання публіки та отримала поради з застосування своєї методики та подальшого її розвитку.

На жаль відео  виступу записати не вдалось.

Саме тому просимо підтримати наш проект  №121 «Створення відео контенту науково-освітнього ХАБу «Світ науки»  на платформі  Бюджету участі м.Днпро  https://adm.dniprorada.gov.ua/projects/121, тоді буде виділено фінансування на відеозапис  заходів професіоналами та викладання їх на нашому каналі Ю-Тюба  в повному обсязі і всі бажаючи зможуть ознайомиться з ними в зручний для них час та місто.

Презентацію можна скачати тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation