17 жовтня в HUB «Світ науки»  при переповненому залі пан  Dmytro Stepansky, вчений мікробіолог, відомий не тільки в Україні, доктор медичних наук, зав. каф. мікробіології, вірусології,  імунології, епідеміології Дніпровської Медичної Академії  при МОЗ України знайомив публіку з мікробіологією та світом бактерій.

Слухачами в залі були викладачі та учні/студенти середньо загальних та середнє професійних закладів Дніпра та Кривого Рогу.

Ми завжди готуємо наших спікерів, для яких більш звичні виступи перед академічною спільнотою, в своєму професійному середовищу, що вихід  на публіку непідготовлену або юну – це виклик та іспит, але пан Дмитро блискуче справився з цим завданням. Увага, зацікавленість та задоволення були і у слухачів, і у лектора. Підтвердження тому фото зустрічі. 

Крім просвітницьких та профорієнтаційних, мотиваційних завдань таки живі (а не он-лайн) лекції дають можливості нових знайомств,професійних контактів, зв’язки  між ланками освіти та абітурієнтами.

Ми не будемо переповідати зміст лекції. Ви можете самі ознайомиться  з презентацією пана Дмитра Степанського тут а незабаром і з   відеозаписом лекції на нашому Освітньому  каналі  в You –Tube @openknowledgeua.

В Листопаді та грудні чекаємо в HUBі  викладачів історії, їх  учнів, студентів істориків та мешканців, що цікавляться історією нашого краю та сучасної історією України.

Слідкуйте за афішами  та новинами у ФБ @openknowledgeua  та на нашому сайті/Новини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation