21 січня в затишній атмосфері лекційної зали Центральної міської бібліотеки пройшла перша зустріч в цьому році учасників Лекторію “Світ науки”. Цікаву лекцію на актуальну тематику для кожної людини “Охорона здоров’я нації” провела доктор наук, проф., зав. каф. екологої НГУ ГОРОВА АЛЛА ІВАНІВНА. Лектор поділилась із слухачами розповіддю про своє становлення як науковця, розповіла про вплив шкідливих екологічних факторів на здоров’я людей, а саме генетичну складову людини, на її репродуктивну функцію. Також доповідач привела цікаві дані дослідів, проведених в Дніпропетровську та її області про токсичність атмосферного повітря, токсичність та мутагенність грунтів, стану здоров’я діточок дитсадків та інше.
Тематика зацікавила слухачів та викликала ряд запитань, серед яких і запитання заст. голови Ради молодих вчених ДВНЗ ПДАБА Бабенко Марини: “Як зменшити шкідливий вплив довкілля на дитячий організм? Які продукти є найбільш корисними для дітей у тій екологічній ситуації, що склалась в нашому регіоні?”
Всім дякуємо за участь та запрошуємо разом з друзями, колегами доєднатися до наступних зустрічей, найближча з котрих пройде 18 лютого 0 16.00.

Презентація:

https://yadi.sk/i/vJIguqENq6jc4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation