ПРЕЗЕНТАЦІЯ:

[YadiskFiles label=”Download Педагогическая радуга презентаия.pptx from Yandex.Disk” href=”https://yadi.sk/i/DbuLRV8Fq2mAR” name=”Педагогическая радуга презентаия.pptx” size=”1.59 MB” path_hash=”53b65dd8207fc59e02540c36581b8a8a” counter=”true”]

26 листопада в Центральній міській бібліотеці пройшла чергова зустріч учасників Лекторію “Світ науки”. Доповідачем на цей раз виступив к.н., доц. ДНУ ім. О. Гончара СКОРОХОД ГЕОРГІЙ ІСААКОВИЧ. Його тема лекції: “Педагогічна веселка” була присвячена питанням ефективного навчання, правильній побудові лектором матеріалу, щоб він був цікавий аудиторії та легко сприймався нею. Тема викликала живий інтерес публіки та жваво обговорювалася. До дискусії доєдналися: педагог-новатор Кондебур Г.Р., який розповів про свій досвід створення новітньої школи, в котрій немає класів та відсутня система тиску вчителів на дитину, заставляння вчитися, навчання проходить в ігровій формі. Проф. ДВНЗ УДХТУ Філатов Г.М., доц. каф. філософії та політології ДВНЗ ПДАБА Чернова Л.Є., представник ради молодих вчених ДВНЗ ПДАБА, заст. декана з наукової роботи Лаухін В.Д., ряд студентів поділилися своїми думками та досвідом.
Всім дякуємо за участь та запрошуємо разом з друзями, колегами приєднатися до наступних зустрічей, які проходитимуть кожний третій четвер місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation