20 грудня 2018 року в Публічному  HUB «Світ науки»  в розпал епідемії ОРВІ та грипу, сесії та кінця півріччя у навчальних закладах публіки зібралось не багато але  прийшли дуже зацікавлені слухачі,серед, яких були  медики та фармакологи, пересічні громадяни, які відповідальне ставляться до свого здоров’я та своїх близьких.

Тему  « Ефективні та безпечні ліки : що потрібне знати споживачам….» а також про ринок медпрепаратів, про регуляторну політику МОЗ України дуже доступно, з прикладами, статистичними даними та фактами розкрила  аудиторії кандидат фармацевтичних наук, клінічний провізор, викладач ДЗ “Дніпропетровська медична академія МОЗ України” пані Машейко Альона Миколаївна.  

Лекція йшла дуже жваво, в інтерактивної,  діалогової  формі,  по закінченню довго спікера не відпускали, поки не були задані більше десятка питань. Все присутні мали можливості виступити та поділитися своїм досвідом.   Найбільшу активну реакцію публіки визнали підтеми:

– як відрізнити якісні ліки від фальсифікованих;

– яких заходів безпеки необхідно дотримуватись при застосуванні ліків;

– як заощадити при виборі ліків.

Для цього пані Альона Машейко познайомила присутніх з он-лайн ресурсами та застерегла від найбільш поширених  помилкових та небезпечних практик  українського споживання ліків: мережевих та інтернет продавців препаратів та БАДів, самолікування або лікування через фармацевтів замість лікарів, недотримання терміну або інструкцій при прийомі ліків,  надмірне споживання,  довіра до реклами медикаментів, які не є життєво необхідними.

 Ми дякуємо професійному та  громадянське активному підходу пані Альоні Машейко і маємо надію,  що теми, важливі для якості життя та здоров’я будуть  в нашому Публічному  HUB «Світ науки»   і надалі присутні.

Також дякуємо нашим постійним партнерам – Центральної бібліотеки для дорослих  м. Дніпро.

Всіх з Новим Роком та будьте здорові!

З презентацією лекції,  де є багато он-лайн ресурсів з теми лекції, можна ознайомитись за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation