17 травня 2018р. в нашому Освітньому HUB в центральної міської бібліотеки відбувся психологічний Челендж «Гармонія у родині – основа успіху у житті», народу зібралась зацікавлена публіка, були практичні психологи різних напрямків, освітяни та мешканці міста. Завдяки невеликої кількості учасників наш коуч, доктор психології Антоніна Пашко вирішила провести справжню групову роботу.

Під керівництвом чарівної пані Антоніни ми розібралися з базовими складовими успіху, які допомагають реалізувати себе, достигати бажаного результату і жити у щасливої родині. Шукали відповіді на питання : чому кожен мріє про гармонійну родину але як при цьому реалізувати свій внутрішній потенціал і стати успішною людиною, як зробити щоб це не заважало одне одному?

Дискутували, наводили приклади з особистого досвіду та практики консультування, відповіді були різними, як і самі учасники, було багато питань до ведучої. Після закінчення ще довго не розходились,  обмінюючись враженнями та контактами. Відео матеріал обіцяла надати пані Пашко,ми викладемо його на каналі нашої Public organisation “Open Knowledge” десь через пару тижнів.

Ми вдячні  пані Антоніні Пашко за блискучу професійну роботу   з  горизонтами саморозвитку  кожного присутнього у такої м’якої  та приємної манері та атмосфері.

Таким гармонійним чином ми завершили цикл занять у цьому навчальному році і робимо перерву на літо.

 

Чекаємо вас в Освітньому HUB “Світ науки” у вересні.

Але робота ГО “Відкрите Знання” продовжується і в літку.

Ми взяли час на інші наші проекти.

Слідкуйте за рекламою та подіями на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation