17 жовтня 2019  з 16-00 до 18-00  у  HUB « Світ науки» (Дніпровська центральна бібліотека для дорослих, вул. Воскресенська, 23 (Лекційний зал, 3 поверх).

Організатор: Громадська організація «Освітній центр «Відкрите Знання».

 Лектор:  Дмитро Степанський, доктор мед. наук,   зав. каф. мікробіології, вірусології,  імунології та епідеміології ДЗ «Дніпропетровська медична мкадемія МОЗ України»

ТЕМА: “БАКТЕРІЇ – маленькі істоти з величезним значенням”. 

Мікроорганізми та їх діяльність життєво важливі практично для всіх процесів на Землі. Мікроорганізми мають велике значення, оскільки вони впливають на кожен аспект нашого життя – вони є в нас, на нас і навколо нас. Мікробіологія – вивчає  всі живі організми, які занадто малі, щоб їх можна було побачити неозброєним оком. Сюди входять бактерії, археї, віруси, гриби, пріони, найпростіші та водорості, спільно відомі як «мікроби». Ці мікроби відіграють ключову роль у кругообігу поживних речовин, біодеградації, зміні клімату, псуванні їжі, причині та боротьбі із захворюваннями та біотехнології.

Завдяки своїй універсальності мікроби можуть працювати багатьма способами: виготовлення рятувальних препаратів, виготовлення біопалива, очищення забруднень, виробництво / переробка їжі та напоїв.

Дослідження мікробіології  продовжують бути центральними у вирішенні багатьох сучасних світових прагнень та викликів:  підтримка продовольчої, водної та енергетичної безпеки для здорового населення на землі. 

Про це більш детально ми поговоримо на зустрічі.

Чекаємо учнів,студентів,педагогів,фахівців. Майбутніх і сучасних медиків, екологів, біологів,  хіміків, аграріїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation