12 березня 2020 року  у приміщенні Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій  відбулися Загальні збори членів ГО “Освітніій Центр “Відкрите знання”. Вони були присвячені звітньо-перевиборним питанням.

Спочатку звіт про роботу організації за чотирі роки зробила засновниця та керівник організації у 2015-2019 рр. Любов Чернова.
Детально з нашою роботою можна ознайомитись ось тут, тут та ось тут.

Аналіз підсумків за минулий рік та за весь період існування громадської організації « Відкрите Знання»  показав, що були проведені численні заходи у різноманітних напрямках : педагогічній, просвітницькій, міжнародній діяльності, у напрямку соціальної та наукової творчості, інформаційно-комунікативному напрямку.

Присутні на зборах члени організації одностайно оцінили проведену роботу на відмінно, відмічено вагомий внесок в отримані результати Голови правління Чернової Любов Євсіївни. Завдяки її відмінним організаційним здібностям, великої активності, небайдужості та прагненню до покращення стану громадянського суспільства

Затем  Одностайним рішенням було обрано нового Голову правління ГО доктора економічних наук, професора, професора Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, голову Комітету з питань освіти, науки, релігії, мови та культури Громадської ради (ГР) Дніпропетровської ОДА Семенчу Ілону Євгенівну.

В керівний склад Правління ГО увійшли:

1. Чернова Любов Євсіївна, засновник ГО, кандидат філософських наук, соціолог-фрілансер

2. Юденкова Олена Петрівна, директор Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

3. Тростянська Карина Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, член експертної групи ГР Дніпропетровської ОДА

Секретарем Правління обрано Магро Ангеліну Олександрівну, аспірантку Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, член експертної групи ГР Дніпропетровської ОДА.

Також було переобрано членів Ревізійної комісії.

Новообрана Голова правління Семенча Ілона Євгенівна розповіла про власне бачення розвитку організації, залученні нових членів та нові можливості, які можна використовувати у подальшій роботі.

Всі члени ГО, присутні на Зборах, висловили своє бачення, пропозиції та доповнення до запропонованого Плану роботи ГО на 2020 рік.

Загальні збори пройшли конструктивно та у доброзичливій атмосфері, за що ми вдячні пані Олені Юденковій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation