9 лютого 2016р. в Національному гірничому університеті відбувся ще один Міжвузівський педагогічний практичний семінар на тему «Створення сайту на стандартних платформах», організований ГО «Освітній центр «Відкрите знання» та «Бізнес –інкубатором НГУ». Організаційну та технічну підтримку надала кафедра основ конструювання механізмів та машин НГУ.
Вела семінар спеціаліст ІТ, заст. директора «Бізнес інкубатора НГУ» Петрова Юлія Володимирівна, а допомагав їй Вернер Ілля Володимирович – провідний фахівець лабораторії інформаційних технологій проектування НГУ.
В семінарі прийняли участь викладачі ВНЗ міста, які мають наміри створити сайти наукової, навчальної та іншої направленості, а також ті, хто хотів набути нових знань або покращити свої практичні навички.
Семінар пройшов вдало, в дружній та діловій атмосфері, деякі учасники встигли створити макет свого сайту, деякі, засвоїв методику створення сайту, відклали це на домашнє завдання. Всі були задоволені організацією заходу. Учасники виразили вдячність організаторам семінару та ведучим за надані можливості та нові знання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation