26 листопада 2016 р. в Придніпровської академії будівництва та архітектури відбувся міжвузівський семінар «ТЕХНИКИ ЕФЕКТИВНОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ», організований спільно ГО «Відкрите Знання», Обласною Радою молодих вчених та Радою молодих вчених ПДАБА. Такі семінарі сталі вже традиційними, вони направлені на ознайомлення академічного та бізнес середовищ з новітніми ресурсами та технологіями для підвищення професійної кваліфікації.

Директор міжнародної організації «Освітні ресурси і технологічні тренінги» (ОРТ_Дніпро) пані Наталя Медведєва познайомила присутніх з інструментами підготовки презентацій та створенню ключових повідомлень релевантних цільовим аудиторіям, дала поради щодо адаптації структури, змісту та оформлення презентації до цільових завдань. У цікавій діалогової формі на прикладах доповідач розкрила правила, види презентацій, етапи планування та оформлення, закони проведення презентацій. Слухачі живо брали участь у обговоренні питань і приводили свої приклади. Кратку презентацію семінару підготовлену пані Наталією дивиться нижче.

Значна частина аудиторії побажала продовжити вивчання інструментів та програм візуалізації інформації та даних. Для них центр ОРТ_Дніпро організує цикл практичних занять на своєї базі: 15, 22 та 29 листопада. Благодійні внески за участь у семінарах будуть спрямовані на проведення медіа Конкурсу школярів «Science. Inspiration.Change » (SIC 2016).

Дякуємо керівництву ПДАБА та Голові Ради молодих вчених ПДАБА Марині Єлісєєвій за допомогу в організації семінару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation