Міжвузівській семінар “Академічні компетенції: культурні та державні  стандарти” викладачів та науковців Дніпра успішно пройшов на кафедрі філософії та педагогіки НГУ 29листопада 2017р.

На семінарі зібрались зовсім юні магістри, аспіранти і  вже маститі вчені з добутками та аспірантами. Всього було більше 40 осіб і це в умовах непогоди та ожеледиці! Дійсне, це ентузіасти наукової праці.

Яким треба бути вченому в Україні сьогодні? Як не втратити  багаторічні  наукові школи та традиції у буревії реформ? Чому в Україні, де освіта знаходиться на  початку реформ  та йде масштабний відтік  вчених  початківців та середнього віку –  вже встановлені найвищі стандарти  при цьому  при цьому виставляє вимоги держава не створює умов для їх виконання які є, наприклад в країнах ЄС та Канаді? Як попасти в ціль і не попасти в пастку фейкових журналів в погоні за публікаціями за кордоном? Яким чином краще репрезентувати результати своїх наукових досліджень? Ці та  багато інших актуальних питань сучасної  науки в Україні стали предметом жвавого обговорення вченими Дніпра.

Дякуємо кафедрі філософії та педагогіки НГУ особливе ії керівнику Шабановій Юлії Олександрові за дійсно чудову робочу  одночасно теплу та доброзичливу атмосферу, роботу модератором семінара. Також  виносимо подяку співробітникам  національного гірничого університету: Данилової О.А., вчений секретар Вченої ради НГУ, Кострюкову С. В.  – д. філос. н., професор кафедри цивільного, господарського та екологічного права НГУ, Колесник Л.А., к.соц.н., доцент кафедри історії і політичної теорії  НГУ, Павліченко А. В., д.т. н., професор, зав. каф. екології та  технологій захисту навколишнього середовища НГУ  та Голові Правління ГО «Освітній центр» Черновії Л.Є.,  змістовні доповіді яких  зустріли зацікавлену підтримку та  багато запитань у слухачів семінару.

Ознайомитись з презентацією можна за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation