27 квітня на базі Інституту безперервної фахової освіти ДВНЗ ПДАБА пройшов практичний майстер-клас “Раціоналізація сімейного бюджету”. В якості тренерів виступили:
Альбіна Кравченко – економіст, консультант – практик по управлінню коштами;
Антоніна Пашко – психолог, коуч, доктор психології.

Спочатку голова Правління ГО «Відкрите Знання»  Любов Чернова  із активною участю присутніх розкрила сутність коштів,  їх різноманітні соціальні функції та їх вплив на поведінку та взаємовідносини між людьми.

Потім пані Альбіна цікаво та доступно розповіла про ефективну модель розподілення коштів на різноманітні потреби. Розкрила секрети як правильно планувати особистій бюджет як розставляти пріоритети. Пані Антоніна звернула увагу на синдром бідної людини, дії які підсвідомо ведуть людину до нерайдужної картини постійної бідності та яка стає заручниками грошей. Учасники заходу отримали рекомендації по плануванню та керуванню сімейним бюджетом в часи сьогоденної економічної кризи, інфляції та нестабільності; як правильно ставитись до коштів та їх економити і як взагалі можна знайти міру  між відмовою від потреб та шопоголією,політику банків, та про кредити та депозити  та багато іншого…

Наприкінці кожен отримав схему планування свого бюджету на тиждень та пам’ятку із 13 попереджувальних ознак синдрому бідної людини ,щоб перевірити на себе їх дома.

Наш досвідчений психолог Антоніна Пашко дала практичні поради раціонального ставлення до коштів, показала як можна кеурвати своїми бажаннями та емоціями. Навела приклади колі ми не вміємо вірно визначити свої справжні потреби та ставити цілі  й витрачаємо кошти на те,що насправді нам зовсім не потрібне. Пізнавати себе, не піддаватися на маніпуляції реклами та оточуючих, прислуховуватись до своєї інтуїції та діяти відповідно плану.

🙂
Дякуємо досвідченим тренерам за корисні рекомендації та доступність подачі матеріалу.

Дякуємо Марині Єлісєєвий, голові Ради молодих вчених ПДАБА за організацію майстер класу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation