Наші партнери

Громадська організація “НОВЕ БАЧЕННЯ

Громадська організація “Нове бачення” розробляє та здійснює освітні проекти, пов’язані з навчанням демократії, формуванням громадянських компетенцій та утвердженням принципів освіти для сталого розвитку через відкриту дискусію, дебати, технології критичного мислення,  ефективну комунікацію та взаємодію. 

Всесвітня  Благодійна установа «Освітні ресурси та технологічний тренінг»

«Центр_ОРТ_Дніпро» постійний партнер в організації  навчання інформаційних технологій та медіа освіти  для освітян та студентів міста, сумісні проекти з організації  Конкурсів і Фестивалів дітей та юнацтва.


Рада молодих учених Дніпропетровської області

логотип Ради молод.вч. Дніпропетровської обл.

Рада молодих вчених Дніпропетровської області об’єднує понад 1800 молодих учених, у тому числі 5 докторів та понад 480 кандидатів наук з 16 вищих навчальних закладів та 6 науково-дослідних інститутів області.


Управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради надає організаційну підтримку нашим проектам з популяризації науки та наукової творчості  та проектам, які пов’язані з позашкільною освітою та творчістю молоді.


МВПУ «Поліграфії та інформаційних технологій» – навчальний заклад середньо-спеціальної освіти, де ведеться навчання на сучасному рівні, розвиток особистості учнів, різнобічна виховна та громадська робота. Викладачі та учні беруть участь в багатьох проектах нашої організації.


ГО “Альтернативний Рух”

 

Громадська організація соціального напрямку. Працює з дітьми, педагогічними працівниками, в сфері ювенальної юстиції, ветеранами та волонтерами АТО. Напрямки роботи: психологічна підтримка, консультування, тренінги, семінари, АРТ-терапія.


Центр підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск”

Тамариск logo

Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» – неприбуткова неполітична громадська організація. Створена у Дніпропетровській області у серпні 2001 р. Місія організації: Сприяти позитивним змінам у житті місцевих громад Дніпропетровської області, створюючи можливості для розвитку людей і організацій.


Дніпропетровська центральна міська бібіліотека

БИБЛИО ЛОГО

Центральна бібліотека очолює міську централізовану систему публічних бібліотек для дорослих, яка об’єднує 32 бібліотеки, що вирішують проблему бібліотечного обслуговування дніпропетровців майже на усіх житлових масивах міста. В останні роки бібліотека формується, як міський інформаційно-діловий центр, інформацію якого використовує Міська Рада народних депутатів, підприємства різних форм власності, банки, страхові акціонерні товариства. Систематично ведеться пошук нових форм популяризації літератури з актуальних питань. Набули популярності серед читачів бібліотеки Клуб шанувальників поезії та дискусійний клуб “Современник”. Бібліотека багато уваги приділяє відродженню української національної культури.


Ресурсний центр ГУРТ

Інформаційний портал громадянського суспільства.  Надає інформаційну підтримку нам та іншим неприбутковим громадським організаціям. Розміщає на своєму порталі новини та інформацію про наші  заходи.


Ресурсний центр ГУРТ
Ресурсний центр ГУРТ