Конкурс  «Science. Inspiration. Change» 2016 завершився Фестивалем творчості дітей та молоді «МЕДІАОСВІТА ТА НАУКА» у м. Дніпро, 30 березня 2017р.

 Організаторами Фестивалю були: Управління молоді, позашкільної освіти та національно – патріотичного виховання департаменту гуманітарної  політики Дніпровської міської ради, ГО «Освітній Центр «Відкрите Знання», БЦ «Орт_Дніпро», НГО «CinemaHall» (Київ)  при особистої підтримці міського голови Філатова Б.А.

На Фестивалі були презентовані публіці роботи переможців, а також роботи школярів та студентів з інших конкурсів «Медіаосвіти» та роботи виготовлені саме для Фестивалю на теми освіти, науки, екології та соціальної проблематики.  

Переможці отримали Дипломи, призи та Сертифікати на навчання в центрі «Освітні ресурси та тренінги» (ОРТ_Дніпро) (наші партнери у Конкурсі), інші – Сертифікати учасників. Вчителі – керівники були нагороджені Подяками від департаменту гуманітарної  політики Дніпровської міської ради, які вручила  заступник директора департаменту – начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради – Біла  Дар’я Олегівна.  

Проходів Фестиваль у міському Палаці дітей та Юнацтва м. Дніпро у кінозалі.  Глядачами стали школярі міста Дніпро, більше ста осіб. В холі Палацу ВНЗ міста знайомили учасників з різними професіями в ігровій формі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation