Запрошуємо всіх колег дніпрян долучитися до проекту “ОБМІН ДОСВІДОМ В РЕАЛІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНИХ ТА НАУКОВИХ ПРОЕКТІВ МІЖ ДНІПРОПЕТРОВЩИНОЮ ТА ЛЬВІВЩИНОЮ”, які можливо в цей час будуть у Львові!

“Обмін досвідом в реалізації соціальних та наукових проектів між Дніпропетровщиною та Львівщиною” – це проект ГО «Відкрите знання», ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області», Ради молодих вчених навчально-наукового Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», Науково-аналітичного журналу «Наша перспектива», Ради молодих вчених ДВНЗ «Придніпроської державної академії будівництва та архітектури» та Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, який реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом на національним фондом підтримки демократії.
З 30 січня по 3 лютого у Львові планується провести ряд заходів, направлених на формування міжрегіональної творчої групи активних молодих науковців по написанню проектів регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівня.
В рамках заходу пройдуть два Круглих столи «Дніпропетровщина та Львівщина два потужні наукові регіони України» та «Спільне минуле – спільне майбутнє», два семінари-тренінги «Я активний представник своєї громади. Командоутворення» та «Написання спільних міжрегіональних проектів. Фандрайзинг», знайомство із результатами проектів науково-освітніх та громадських організацій Львівщини та підготовка і підписання угоди про співпрацю між представниками громадських організацій Дніпропетровщини та Львівщини.
Цільова група: молодь Дніпропетровщини та Львівщини (працівники науково-освітньої сфери, громадські активісти, молодіжні лідери).
Мета проекту: започаткувати співпрацю між активними молодими науковцями Дніпропетровщини та Львівщини задля всебічного розвитку молодіжних ініціатив, створення спільних міжрегіональних проектів та обміну знаннями.
Місце проведення: навчальний корпус № 4 Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Степана Бандери, 12).
Будемо раді вас бачити на своїх заходах!!!

 16142834_553209721540725_5297810748614472325_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation