International Scientific Analytical Project
International Scientific Analytical Project  
facebook twitter gplus instagram linkedin vk academia

Шановні колеги!

  Міжнародна Академія Науки та Вищої освіти (МАНВО; Великобританія) запрошує Вас взяти участь у масштабному міжнародному науково-аналітичному проекті, який дає можливість не тільки опублікувати свої дослідження в британському збірнику наукових робіт або в періодичному виданні GISAP, але й здобути відомість в міжнародній науковій спільноті шляхом участі в національних та міжнародних першостях з наукової аналітики.

  Успішна участь в науково-аналітичних турнірах підвищить Ваш міжнародний рейтинг цитованості, принесе Вам престижні титули, наукові звання, дипломи, грошові призи та міжнародні наукові ступені, а також перспективи здійснення науково-педагогічної діяльності в найбільш розвинених країнах світу. Збірники наукових праць проекту GISAP доступні в бібліотеках Об’єднаного Королівства (Бодліанська бібліотека Оксфорду, Бібліотека Кембриджського університету, Національна бібліотека Шотландії,Національна бібліотека Уельса, Бібліотека Трініті-коледжу в Університеті Дубліна).


 З 13 по 19 вересня 2016 року відбудеться міжнародна науково-практична конференція:
 Назва: “СУЧАСНІ МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ МАТЕРІЇ ТА ВЗАЄМОДІЇ РЕЧОВИН, А ТАКОЖ МОДЕЛЮВАННЯ ПРЕДМЕТНИХ ВІДНОСИН”

Заходи присвячені пам’яті видатного польського астронома, математика, механіка, економіста, каноніка епохи Відродження. Найбільш відомого як автор геліоцентричної системи світу, який започаткував першу наукову революцію, Миколи Коперника та мають статус його “Меморіалу”.

Захід присвячений: наукам про Землю та Всесвіт, хімічним і фізико-математичним наукам


 З 13 по 19 вересня 2016 року відбудеться міжнародна науково-практична конференція:
 Назва: “ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ОПТИМАЛЬНОГО ПОЄДНАННЯ КРИТЕРІЇВ ЯКОСТІ, ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНІЧНИХ РІШЕНЬ І КОМФОРТУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПІД ЧАС РОЗРОБКИ І ВИРОБНИЦТВА АПАРАТІВ І БУДІВЕЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ”

Заходи присвячені пам’яті видатного американського винахідника і підприємця Томаса Алва Едісона та мають статус його “Меморіалу”.

Захід присвячений: архітектурі, будівельним і технічним наукам


 МАНВО зацікавлена в залученні авторитетних учених в якості міжнародних експертів, що здійснюють оцінювання наукових досліджень учасників проекту.

З повагою,
Організаційний комітет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation